ATRAKCJE

Rosnowo to miejscowość na pomorzu zachodnim, położona w środku lasów między Jeziorem Rosnowskim i Hajką. Lasy są bogate w jagody, grzyby i zwierzęta, a jezioro jest pełne wszelakich ryb. Koszalin oddalony jest o 20 km. Dla chętnych morskich widoków najbliższa miejscowość nadmorska to Mielno oddalone o 35 km.

W obiekcie

Do dyspozycji grota solna z tężnią, sauna, siłownia, solarium, bilard, plac zabaw, sala dla dzieci, gry (piłkarzyki, dart, ping pong), miejsca ogniskowe, stanowiska do grillowania.

Dodatkowo na miejscu można wypożyczyć sprzęt sportowy, rower, łódkę, kajak. W ofercie także rollo masaż oraz ćwiczenia na urządzeniach vaculine i wibraline.

Basen

Dla jeszcze większego komfortu już wkrótce nasza oferta poszerzy się o basen, jacuzzi oraz wodny plac zabaw dla najmłodszych

Okolica

Teren na którym położony jest ośrodek to idealne miejsce wypoczynku dla miłośników ciszy i spokoju. Aż 7 % powierzchni gminy zajmują jeziora i rzeki, co przyciąga wędkarzy.
W Rosnowie przecina się wiele szlaków pieszych, wodnych oraz rowerowych.

Warto odwiedzić rezerwat archeologiczny „Kamienne Kręgi”, znajdują się tam kręgi Gotów z I i II w. n. e. oraz zespół hydrotechniczny elektrowni Rosnowo z lat 1910-1924.

Menu